Korda Compac Tea Set 3 piece

KORDA

13587

Nový produkt

Korda Compac Tea Set 3 piece - Nový set od značky KORDA na varenie, v podobe čajovej súpravy Compac, ktorá zaisťuje, že výroba šálky na brehu nikdy nebolo jednoduchšie.

Na sklade: 9 ks

€ 44.99 s DPH

Korda Compac Tea Set 3 piece - Korda Compac Tea Set 3 piece - Nový set od značky KORDA na varenie, v podobe čajovej súpravy Compac, ktorá zaisťuje, že výroba šálky na brehu nikdy nebolo jednoduchšie.

 

Ako všetky rad Korda Compac, aj vrecká na čajové súpravy sú vodotesné, so zváranými švami a priehľadným viečkom na zips, aby bol obsah ľahko identifikovateľný a ľahko sa čistí.

 

Dodáva sa s tromi novými vysoko kvalitnými porcelánovými hrnčekmi, ktoré majú povrchovú úpravu s vysokým leskom, ergonomicky tvarovanú rukoväť a veľké logo Korda na vonkajšej strane – verzia pre dva hrnčeky bude k dispozícii neskôr v priebehu roka.

 

Každá súprava obsahuje aj tri plastové hrnce so skrutkovačmi s logom Korda určené na uskladnenie kávy, čajových vreciek a cukru.

 

Čajová súprava Compac je doplnená o jednu poslednú dôležitú položku, pokiaľ ide o výrobu pohára – čiernu čajovú lyžičku z nehrdzavejúcej ocele doplnenú laserom.

 

Logo spoločnosti Korda.