O nás

Rybárske potreby CARPIO boli založené v roku 2017. Naša kamenná predajňa sa nachádza v centre mesta Šurany, predajňa o rozlohe 170 m2. Náš obchod sa zaoberá predajom rybárskych potrieb a potrieb súvisiacich pobytom pri vode a v prírode. Sortiment pozostáva z produktov od vyše 150 overených svetových a slovenských značiek pre všetky druhy rybolovu t.j. kaprárinu, prívlač, feeder, plávanú, lov sumcov a pstruhov, zimný rybolov, potrieb pre camping, outdoor a ďalšieho vybavenia.

Našu značku CARPIO si postupne budujeme, v našom sortimente tiež nájdete: kompletný boiliesový program ako napr.  kŕmne boilies, rôzne pop-up nástrahy, pelety, zálievky, a mnoho ďalších osvedčených  produktov. Nechýbajú ani CARPIO rybárske oblečenie a rôzne doplnky.

Náš cieľ

Rybárske potreby  CARPIO predstavujú novodobý spôsob nakupovania rybárskych potrieb. Široká ponuka produktov, ktoré máme reálne dostupné na sklade a spolupráca len s overenými dodávateľmi Vám zabezpečí najkratšiu možnú dobu dodania a to za najférovejšiu cenu. Skúsenosť, flexibilita a ochota personálu Vám zaručí kvalitný nákup, pretože Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste.

Dúfame, že budete s naším sortimentom a službami nadmieru spokojní. Petrov Zdar... 

Ing. Pavol Kóňa
konateľ spoločnosti