Rybárske potreby CARPIO

Naša predajňa sa nachádza v centre mesta Šurany. V predajni o rozlohe 140 metrov štvorcových máme najväčší sortiment rybárskych potrieb zo všetkých rybolovných techník v širokom okolí. Disponujeme s veľkými skladovými priestormi, aby si u nás každý našiel všetko čo potrebuje pre úspešný rybolov. Náš sortiment pozostáva z produktov od renomovaných zahraničných a domácich značiek a osvedčených výrobcov, ktorý neustále rozširujeme a dopĺňame. Načúvame požiadavkám našich zákazníkov a snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším!

VIRTUÁLNA PREHLIADKA OBCHODU

Náš E-SHOP

Na internetovej stránke môžete nahliadnuť do nášho širokého sortimentu. Pri jednotlivých produktov máte možnosť vidieť naše reálne zásoby a tomu prispôsobiť množstvo objednaných produktov. Túto možnosť sme dlhodobo vyvíjali, aby sme predišli zbytočným komplikáciám a prípadnému sklamaniu, že objednaný produkt nemáme skladom.

 

Široký sortiment produktov

Nakoľko v našej predajni Rybárstvo CARPIO nájdete široký sortiment zložený z vyše 150 značiek, vybrať si vie naozaj  každý. Sortiment neustále dopĺňame a aktualizujeme o novinky, aj na základe požiadaviek a spokojnosti zákazníkov. Dbáme na to, aby produkty v predajni boli vždy v požadovanej kvalite, čerstvosti  a samozrejme za férovú  cenu. Predajňa je plne klimatizovaná pre vaše maximálne pohodlie pri nákupe. 

Zameranie a značky

Predajňa je predovšetkým "kaprárska špeciálka". Okrem kompletného sortimentu na lov kaprov, sa zameriavame aj na kvalitnú prívlač, feeder, match, sumčiarinu ale aj na lov pstruhov. K týmto rybolovným metódam ponúkame dostatočný výber výbavy aj pre tých najnáročnejších!

U nás nájdete široký sortiment na rôzne rybolovné techniky od značiek: FOX, Korda, SHIMANO, PB Products, Trakker, Carp´R´Us, Preston Innovations, Humminbird, LOWRANCE, Delphin, Okuma, SUFIX, ASSO, Navitas, NOMURA, PRIME, Rapala, NGT, DAM, Mad, MadCAT, Tímár Mix, SONUBAITS, Bait-Tech, Haldorado, RYPOMIX, Poseidon a od ďalších známych značiek....

Bezproblémové parkovanie

Zaparkujte pohodlne pred našou predajňou bez zháňania parkovacieho miesta! Priamo pred našou predajňou je dostatočný počet platených parkovacích miest. Ochotne Vám pomôžeme aj s naložením nákupu.

Predajňa je otvorená  v rámci otváracích hodín aj počas obedňajšej prestávky. Samozrejme mimo otváracích hodím môžete  nakupovať z pohodlia  vášho domova cez náš internetový obchod.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v predajni alebo na našej web stránke!

Prajeme Vám príjemný nákup!

Rybárstvo CARPIO