Korda Topánky KORE Kombat Boots Olive vel.9

KORDA

13737

Nový produkt

Nové topánky KORE KOMBAT boli navrhnuté Dannym Fairbrassom, aby nadväzovali na špičkové vychádzkové topánky, ktoré predtým nosil pri svojom rybárčení...

Na sklade: Posledný kus

€ 129.00 s DPH

Korda Topánky KORE Kombat Boots Olive vel.9 - Nové topánky KORE KOMBAT boli navrhnuté Dannym Fairbrassom, aby nadväzovali na špičkové vychádzkové topánky, ktoré predtým nosil pri svojom rybárčení, ale s pridaním niektorých ďalších funkcií, vďaka ktorým sú perfektné pre rybárov, pri zachovaní rozumnej ceny.
 
Boli navrhnuté s ohľadom na pohodlie a funkčnosť, rovnako tak na to aby ste na brehu vyzerali štýlovo. Mají vynikajúce hydroizolačné vlastnosti, čo je zásadné pri chôdzi v mokrej tráve alebo ak sa postavíte do plytkej vody alebo kaluže, pretože nie je nič horšie ako mokré nohy. Podošvy boli navrhnuté s ohľadom na priľnavosť a odolnosť a podrážka ponúka vynikajúcu priľnavosť na mnohých typoch povrchov, s ktorými sa pravdepodobne stretnete pri rybárčení a pomôže vám zabrániť pošmyknutiu.
 
Topánky Kombat sú tiež skvelé pre chôdze na dlhšie vzdialenosti, poskytujú komfort a pohodlie, a sotva budete vedieť, že ich máte na sebe! U mnohých topánok je problém s ich nazutím alebo vyzutím, tieto boli navrhnuté špeciálne s ohľadom na rybárov a sú upravené tak, aby ste boli schopný ich okamžite obuť, aj keď máte uprostred noci záber.
 
Ďalším problémom u niektorých outdorových topánok je to, že sa šnúrky stále rozväzujú, čo znamená nielen to, že ich  musíte neustále zaväzovať, ale tiež to znamená, že sa vám namočia ale aj o ne môžete zakopnúť. Ale topánky Kombat majú plochý dizajn, ktorý pomáha zaistiť, že sa tak nestane a budú bezpečne zaviazané.
 
Danny Fairbrass vysvetlil: "Sú navrhnuté ako veľmi kvalitné turistické topánky, ktoré som kúpil v Taliansku pred niekoľkými rokmi za oveľa viac peňazí, než stoja tieto. Sú vyrobené z kože, majú vo vnútri vodeodolnú membránu, takže môžete stáť vo vode, ak chcete. Ľudia sa pýtajú, či nie sú príliš teplé - nie, nie sú teplé, pretože by nemali byť, pretože majú byť vodotesné a majú dobrú priľnavosť, ale ich nosenie v kombinácii s našimi nepremokavými a merino ponožkami udržia vaše nohy v nich teplé. "
 
Poznámka: Pri nákupe nezabudnite vziať do úvahy ponožky, ktoré s nimi budete nosiť, pretože pri nosení silnejších ponožiek budete možno potrebovať väčšiu veľkosť.
 
Farba: olive - zelená
 
Veľkosť: 9