Nový Aqua Front Barrow Bag Black Series Taška na vozík Vidieť vo väčšom

Aqua Front Barrow Bag Black Series Taška na vozík

Aqua Products

13499

Nový produkt

Taška na transportné vozíky od anglickej značky Aqua Products. Bola navrhnutá tak, aby pasovala na väčšinu vozíkov na trhu.

Na sklade: Posledný kus

€ 121.92 s DPH

Aqua Front Barrow Bag Black Series Taška na vozík - Taška na transportné vozíky od anglickej značky Aqua Products. Bola navrhnutá tak, aby pasovala na väčšinu vozíkov na trhu.

 

Na zadnej strane je vybavená úchytom, ktorým ju pripevníte na prednú stranu vášho vozíka a jednoducho zaistíte. Jej veľkou výhodou je predná vystužené vrecko, ktorá môže poslúžiť aj ako stolček, keď je taška stále pripevnená k vozíku. Vrecko je ďalej vybavená popruhy, ktoré slúžia ako podpora pri odložení ťažších predmetov.

 

Taška je vybavená vystuženým vekom, vďaka ktorému sú všetky veci uložené vnútri skvele chránené. Vnútri nájdete veľkú sieťovú vreckom, ktorá umožňuje uloženie ďalších vecí. Taška je veľmi priestranná a umožňuje tak uloženie mnohých vecí, ktoré by ste mohli na dlhé výprave potrebovať. V každom rohu sú navyše výstuhy, vďaka ktorým taška drží svoj tvar, aj keď je úplne prázdna.

 

Po stranách tašky na vonkajšej strane sa nachádzajú dve veľké vrecká, ktoré sú skvelé pre uloženie vecí, ktoré potrebujete mať hneď po ruke. Pre jednoduchú manipuláciu je taška vybavená dvoma rukoväťami.

 

Vďaka odnímateľnému vypolstrovanému ramennému popruhu je navyše jednoducho prenosná a navyše za pomoci perfektného vystuženie EVA penou a vypolstrovanie skvele ochráni všetko vaše drahé vybavenie. Pri výrobe bol použitý prvotriedny materiál 900D Endura.

VLASTNOSTI:

 

- umožňuje jednoduchý prístup k veciam pre mobilné rybárov pri používaní transportného vozíka
- predné vystužené vrecko, ktorá môže poslúžiť aj ako stolček
- veko tašky a predné vrecko vystužené EVA penou
- vybavená veľkú sieťovú vreckom na spodnej strane veka, ktorá umožňuje uloženie ďalších vecí
- veľký vnútorný priestor umožňuje uloženie mnohých vecí, ktoré by ste mohli na dlhé výprave potrebovať, ako napríklad kŕmenie, oblečenie alebo riad
- v každom rohu sa nachádzajú výstuhy, takže taška drží svoj tvar, aj keď je úplne prázdna
- po stranách tašky na vonkajšej strane sa nachádzajú dve veľké vrecká, ktoré sú skvelé pre uloženie vecí, ktoré potrebujete mať hneď po ruke
- nastaviteľný úchyt k vozíku na zadnej strane, ktorý je ďalej vybavený suchým zipsom pre jednoduché utiahnutie a pripevnenie
- vybavené dvomi rukoväťami pre jednoduchú manipuláciu
- vďaka odnímateľnému vypolstrovanému ramennému popruhu je taška jednoducho prenosná
vrecko na zips, ktorá je skvelá napríklad na uloženie olov alebo menšieho vybavenie
- úchyt na podberák aj s rukoväťou
 

MATERIÁL: 900D Endura

 

ROZMERY: 65 (D) x 36 (Š) x 35 (V) cm